Myslet na Tebe znamená snít, cítit tě u sebe znamená být, líbat tě na těle znamená chtít, usínat vedle tebe znamená žít.

Diary 23.7.2014

23. června 2014 v 19:21 | §abu§h |  Diary
Původně sem vstala už brzo ráno v 5 hodin, jenže sem si všimla, že mám trochu zuby ve střihu na vlasech a tak sem to chtěla opravit. Pak se mi, ale nechtělo moc spát, tak jsem si pustila na Youtube film Maturita duchů. Čekala jsem až bude 7 a brácha David odejde do školy a já budu moct jít na pc. Jenže když skončil film, já se otočila a usla. Probudila jsem se až po 10. To sem se trochu lekla. Nezbylo moc času na blog, tak sem se oblékla, vzala sem si snídani sebou a šla k pc. Nasnídala jsem se, upravila pár drobností na blogu a najednou bylo 11. Rychle sem šla do pokoje, abych se nachystala a mohla jet za svým přítelem Milanem. Oblékla sem si fialové tričko s květinami ve předu a černé legíny. Nakulmovala jsem si vlasy, ty si pak rozčesala a rychle se namalovala, protože nezbyl už moc čas. Namalovala jsem si obočí, oči obtáhla černou tužkou a řasenku. Vzala si na sebe modrý svetřík s růžovými pruhy na ramenou, tažku s věcmi a šla se obout. Zvolila jsem boty na klínu, který byl tak trochu slámový. Patu svíral jen pruh z gumy a ve předu byla otevřená špička a na ni mašlička. Kromě podpatku byly boty kostkované na střídačku červená s černou a bílou. Zjistila jsem, že nemám žádné šperky. Rychle sem se vrátila do pokoje a vzala jsem si hodinky, všech 5 prstýnků a vzala si fialové náušnice ve tvaru stromečků. Vyšla jsem ven a zjistila, že je docela teplo. Ve vlaku sem si vyslékla svetřík a dala ho do tažky.
V Rajhradě už na mě čekal Milan. Jeli sme k němu domů do Syrovic, kde jsme se naobědvali a šli na chvilku k pc. Pak jeli jeho autem do Brna na nákupy. Chtěla sem dát knihy ze školy do Antikvariátu, ale zjistila sem, že ten se už zrušil. Tak sem si šla koupit ryflové kraťase, hnědou barvu na vlasy, suchý šampón, kleště na řasy a umělé řasy. Pak sme si šli koupit zmrzlinu a jeli domů. Tam jsme zjistily, že sou na hlídání doma holky. Jsou to nevlastní neteře Milana. Jmenují se Terezka a Anetka. Chvilku sme si s něma hráli u Milana na zahradě a já pak jela v 5 dom. Milan totiž musel být v 6 v praci. Měl noční. Domů sem dojela utahaná a nakonec sem ještě musela pomáhat mamce s jídlem.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama